Menu

Nové herní počítače už brzy

Zbrusu nová herní řada nejoblíbenějších českých herních počítačů LYNX Grunex již brzy. Inovovaný design i zcela nové kategorie herních strojů.

Nové herní počítače už brzy

Nový pohled na herní počítač. Výkonný hardware a futuristický design za skvělou cenu. To jsou hlavní prvky, které předznamenávají herní počítače LYNX ve velmi blízké budoucnosti. 

První vlaštovkou byla úspěšná limitovaná edice počítače LYNX Grunex FutureGamer, který sebevědomě odkrýval vnitřnosti, které disponovaly nejmodernější herní grafikou s čipem GeForce 1060 a nejnovějším procesorem Intel. Spojení s vydatnou pamětí RAM a rychlými pevnými disky SSD a HDD z něj dělaly partnera pro nejnáročnější hry i grafické aplikace.

 
 

 

U nových Grunexů tomu nebude jinak

Značka LYNX patří mezi tradiční značky herních počítačů na českém trhu. Vyznačují se minimálním množstvím reklamací a výrobou v Česku z těch nejkvalitnějších komponent od renomovaných výrobců. Spolupráce s herními profesionály dává možnost přinášet na trh počítače, které si oblíbíte pro svůj vyladěný výkon za cenu, která vás překvapí.

 

 

PLAY

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!

Naposledy přidané