Menu

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m

Doporučená cena 333
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m
Kód 10101092
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode