Menu

Duplexní kabel 50/125, OM3, ST-SC, 1m

Doporučená cena 200
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 50/125, OM3, ST-SC, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC, ST

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 1m, OM3 vhodný i pro 10Gbit. Konektory 2x ST(M) - 2x SC(M) Broušení standardní PC
Kód 10101214
Typ konektoru SC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode