Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m

Doporučená cena 213
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
Kód 10101097
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode