Menu

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 8m

Doporučená cena 478
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 8m

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 8m
Kód 10101266
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode