Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m

Doporučená cena 436
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
Kód 10101228
Typ konektoru LC / SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode