Menu

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 5m

Doporučená cena 266
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 5m

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 5m
Kód 10101231
Typ konektoru LC / SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode