Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

Doporučená cena 204
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
b/s
Kód 1045491
Typ konektoru LC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode