Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m

Doporučená cena 179
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
Kód 10101484
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode