Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

Doporučená cena 214
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
Kód 1045500
Typ konektoru SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode