Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 2m

Doporučená cena 197
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
Kód 1045504
Typ konektoru SC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode