Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 10m

Doporučená cena 375
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
b/s
Kód 10101230
Typ konektoru ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode