Menu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

Doporučená cena 161
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
Kód 1045515
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode