Menu

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, LS0H (LSZH), 1m

Doporučená cena 145
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, LS0H (LSZH), 1m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, LC

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, LS0H, 1m
Kód 1010099
Typ konektoru LC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode