Menu

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, LS0H, G.652d ZWP, 1m

Doporučená cena
Porovnat Kde koupit

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, LS0H, G.652d ZWP, 1m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, LS0H, G.652d ZWP, 1m
Kód 10100992
Typ konektoru LC / SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode