Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m

Doporučená cena 240
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM2
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
Kód 10101070
Typ konektoru LC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode