Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 5m

Doporučená cena 225
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
Kód 10101555
Typ konektoru LC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode