Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 1m

Doporučená cena 313
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
Kód 10101261
Typ konektoru SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode