Menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 2m

Doporučená cena 198
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
Kód 10101557
Typ konektoru SC / ST
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode