Menu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 1m

Doporučená cena 316
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 10m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s

Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
Kód 10101530
Typ konektoru LC / SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Multimode