Menu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-SC(APC), LS0H, 1m

Doporučená cena 865
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-SC(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: APC-APC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-SC(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-SC
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 1 m
Kód 10101596
Typ konektoru LC / E2000/APC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode