Menu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 7m

Doporučená cena 252
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 7m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-APC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 7m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-APC
Délka: 7 m
Kód 10101605
Typ konektoru LC / SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode