Menu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(APC), LS0H, 10m

Doporučená cena 241
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(APC), LS0H, 10m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: APC-APC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(APC), LS0H, 10m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 10 m
Kód 10101579
Typ konektoru SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode