Menu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m

Doporučená cena 182
Porovnat Kde koupit

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: APC-PC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: APC-PC
Délka: 1 m
Kód 10101599
Typ konektoru SC
Typ kabelu Patch kabel
Typ vlákna Singlemode