Menu

Optická duplexní spojka multimode, LC-LC, PC, OM3

Doporučená cena 44
Porovnat Kde koupit

Optická duplexní spojka multimode, LC-LC, PC, OM3

Konektor: LC/LC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>

Duplexní spojka

Konektor: LC/LC
Broušení: PC
Typ vlákna: Multimode OM3

Kód 10101503
Typ konektoru LC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Multimode