Menu

Optická duplexní spojka multimode, SC-SC, PC, OM3

Doporučená cena 28
Porovnat Kde koupit

Optická duplexní spojka multimode, SC-SC, PC, OM3

Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>

Duplexní spojka

Konektor: SC/SC
Broušení: PC
Typ vlákna: Multimode OM3

Kód 10101509
Typ konektoru SC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Multimode