Menu

Optická duplexní spojka multimode, SC-SC, PC

Doporučená cena 28
Porovnat Kde koupit

Optická duplexní spojka multimode, SC-SC, PC

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC

Duplexní spojka

Konektor: SC/SC
Broušení: PC
Typ vlákna: Multimode

Kód 1045714
Typ konektoru SC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Multimode