Menu

Optická simplexní spojka multimode, SC-SC, PC

Doporučená cena 12
Porovnat Kde koupit

Optická simplexní spojka multimode, SC-SC, PC

Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>

Simplexní spojka

Konektor: SC/SC
Broušení: PC
Typ vlákna: Multimode

Kód 1045712
Typ konektoru SC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Multimode