Menu

Optická duplexní spojka singlemode, LC-LC, PC

Doporučená cena 42
Porovnat Kde koupit

Optická duplexní spojka singlemode, LC-LC, PC

Konektor: LC/LC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>

Duplexní spojka

Konektor: LC/LC
Broušení: PC
Typ vlákna: Singlemode

Kód 1010081
Typ konektoru LC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Singlemode