Menu

Optická duplexní spojka singlemode, SC-SC, PC

Doporučená cena 30
Porovnat Kde koupit

Optická duplexní spojka singlemode, SC-SC, PC

<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>

Duplexní spojka

Konektor: SC/SC
Broušení: PC
Typ vlákna: Singlemode

Kód 10101068
Typ konektoru SC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Singlemode