Menu

Optická spojka singlemode simplex SC-SC

Doporučená cena 31
Porovnat Kde koupit

Optická spojka singlemode simplex SC-SC

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC

SC-SC spojka simplex MM (1ks)
material ferule - Phosphor-Bronze

Kód 10101071
Typ konektoru SC
Typ kabelu Spojka
Typ vlákna Singlemode