Menu

Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 1m

Doporučená cena
Porovnat Kde koupit

Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 1m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:E2000/APC

Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 1m
Kód 10101107
Typ konektoru E2000/APC
Typ kabelu Pigtail
Typ vlákna Singlemode