Menu

Pigtail 9/125, konektor SC/APC, LS0H, ZWP, 3m

Doporučená cena
Porovnat Kde koupit

Pigtail 9/125, konektor SC/APC, LS0H, ZWP, 3m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:SC

Pigtail 9/125, konektor SC/APC, LS0H, ZWP, 3m
Kód 10101109
Typ konektoru SC
Typ kabelu Pigtail
Typ vlákna Singlemode