Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.
Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 99% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 5.9ms (GtG) |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 50 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.2 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR10 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Naklonění | -5° ~ +23° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 445 x 193 mm |
| Váha | 4.13 kg |
Parametry a specifikace
Produktový kód
PG27FFS1A
Záruka
36 Měsíc(ů)
Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Barevná hloubka (bit)
8
Doba odezvy (ms)
1
DP počet
1
DP verze
1.2
HDMI počet
2
HDMI verze
2.0
Hmotnost (kg)
4.13
Jas (cd/m2)
350
Kontrast1
1000
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Rozhraní
DisplayPort
HDMI
3.5mm Jack
HDMI
3.5mm Jack
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Standardní záruka (roky)
3
VESA rozměry
100x100
Vlastnost
Rovný
Výbava
VESA montáž
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
Bezpečný nákup a garantované doručení
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
100% bezpečný nákup