O značce LYNX

Vyrábíme počítače pro Vás již 23 let!

Příběh značky se začal psát již v roce 2000, kdy se na trhu poprvé objevil stolní počítač LYNX. Tento desktop měl takový úspěch, že se mu za pouhých osm let podařilo dostat na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci.

Jsme ryze česká firma

Za našimi produkty stojí zkušený tým lidí a zázemí největšího IT distributora u nás. Můžete se na nás spolehnout. Každá PC sestava, kterou vyrobíme, prochází důkladným testováním.

lynx_challenger
lynx_grunex

Desktopy, které mají smysl

V téže době však rostla oblíbenost i prodejnost notebooků a LYNX stál před otázkou: Co dál? Rozhodl se vydat cestou specializace na oblasti, ve kterých poptávka po klasických desktopech přetrvává. Výrobce se od té doby zaměřil zejména na herní, kancelářské a profesionální PC. Zvolený směr se ukázal jako správná volba.

Vyrobíme přes 120 počítačů denně

LYNX je dnes nejprodávanější českou značkou počítačů a vítěz v anketě časopisu ChannelWorld v kategorii Výrobce počítačů roku 2015. Jeho prodejní základna čítá téměř 200 prodejců a v ostravské pobočce společnosti eDsystem, kde se LYNX dokáže vyrobit až 120 počítačů denně.

Prohlédnout nabídku

Nadstandardní servisní podpora

Máme již více než 100 prodejních a servisních míst. Stačí si vybrat, naše partnerská síť je po celé České republice. Pokud nakupujete online na LYNX.cz, můžete si ny vybraných místech svou objednávku vyzvednou právě v naší partnerské síti.

Prodejny a servis

Zákaznická podpora

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat během pracovních dnů:
9:00 - 17:00