Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
ASRock PG27FFS2E
Phantom Gaming PG27FFS2E-W je 27palcový IPS herní monitor stvořený pro plynulé a pohotové hraní. Disponuje obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms a certifikací AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan nabízí nastavení výšky, naklonění, funkci pivot (otočení o 90°) i plné otáčení o 360°, což zajišťuje maximální flexibilitu při sledování.
Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 99% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 5.9ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 50W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 (TMDS) 1x DisplayPort 1.2 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR10 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+23° |
| Otočení | 360° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 357 x 46 mm |
| Váha | 3.40 kg |
Parametry a specifikace
Produktový kód
PG27FFS2E
Záruka
36 Měsíc(ů)
Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Barevná hloubka (bit)
8
Doba odezvy (ms)
1
DP počet
1
DP verze
1.2
HDMI počet
2
HDMI verze
2.0
Hmotnost (kg)
3.4
Jas (cd/m2)
350
Kontrast1
1000
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Rozhraní
DisplayPort
HDMI
3.5mm Jack
HDMI
3.5mm Jack
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
DP
3,5 mm Jack
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Standardní záruka (roky)
3
VESA rozměry
100x100
Vlastnost
Rovný
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
Bezpečný nákup a garantované doručení
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
100% bezpečný nákup