Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
ASRock PG27QFW2A
Tento 27" monitor je naprostou špičkou pro kompetitivní hráče, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou obrazu. Jeho hlavní zbraní je extrémní obnovovací frekvence 400 Hz v kombinaci s jemným QHD rozlišením (2560 x 1440). Díky panelu Fast IPS nabízí nejen bleskovou odezvu 1 ms (GtG), ale i skvělé barvy se 132% pokrytím sRGB. Unikátním prvkem je integrovaná Wi-Fi anténa v podstavci, která zlepšuje příjem signálu pro váš počítač.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 FHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 / 154% sRGB |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 400Hz |
| Spotřeba | 72 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 FRL 1x DisplayPort 1.4 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-B 3.2 Gen 1 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR400 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla WiFi anténa |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 100 mm |
| Naklonění | -5° ~ +20° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 614 x 366 x 72 mm |
| Váha | 5.45 kg |
Parametry a specifikace
Produktový kód
PG27QFW2A
Záruka
36 Měsíc(ů)
Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Barevná hloubka (bit)
8
Doba odezvy (ms)
1
DP počet
1
DP verze
1.4
HDMI počet
2
HDMI verze
2.0
Hmotnost (kg)
5.45
Jas (cd/m2)
400
Kontrast1
1000
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
400
Rozhraní
DisplayPort
HDMI
3.5mm Jack
USB 3.2 Gen 1
HDMI
3.5mm Jack
USB 3.2 Gen 1
Rozhraní vstup
HDMI
DP
3,5 mm Jack
DP
3,5 mm Jack
Rozlišení displeje
2560x1440
Standardní záruka (roky)
3
USB počet
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
VESA rozměry
100x100
Vlastnost
Rovný
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
-
Bezpečný nákup a garantované doručení
-
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
-
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
-
100% bezpečný nákup
Portál provozuje výrobce LYNX -
Zákaznická podpora se o vás postará