Frekvence paměti
5200 Mhz
Řada procesorů
AMD Ryzen 7
Model grafické karty
NVIDIA RTX 5070 Ti
Operační systém
Windows 11 Home
Popis GIGABYTE AORUS PRIME 5 AP551 Ryzen 7 9800X3D 32GB 2TB SSD RTX 5070 Ti 16GB W11 Home
Gigabyte AORUS PRIME 5 AP551
AORUS PRIME 5 (AP5A7N7T-5102) je nekompromisní herní mašina stvořená pro posouvání limitů a absolutní dominanci na virtuálním bojišti. Tento model, zrozený z legendární herní DNA společnosti GIGABYTE, v sobě spojuje brutální sílu procesoru AMD Ryzen 7 9800X3D a revoluční grafické karty GeForce RTX 5070 Ti. Díky této špičkové konfiguraci si hravě poradí s nejnáročnějšími tituly na maximální detaily i s plynulým streamováním, přičemž vám nabídne bleskovou rychlost, dokonalou preciznost a stabilní FPS ihned po vybalení z krabice.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Chipset | AMD B850 |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF 16G |
| Paměť | 2x U-DIMM DDR5 16GB |
| SATA | 4x SATA 6.0 Gb/s |
| Úložiště | SSD 2TB |
| Vodní Chlazení | 240mm AIO |
| Výkon zdroje | 850W |
| Přední I/O Porty | Audio vstup Audio výstup 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Zadní I/O Porty | 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Q-Flash Plus 4x USB 2.0/1.1 2x USB-A 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 2x USB-A 3.2 Gen 1 1x RJ-45 2x anténní konektor (2T2R) 3x 3.5mm jack (s podporou HD audio) |
| LAN | 2.5 Gb/s |
| Audio | 7.1 Channel |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Provedení | Midi Tower |
| Rozměry a Váha | |
| Rozměry | 469 x 211 x 458 mm |
| Váha | 13.82 kg |
Parametry a specifikace
Produktový kód
AP5A7N7T-5102
Záruka
36 Měsíc(ů)
Frekvence paměti
5200 Mhz
Řada procesorů
AMD Ryzen 7
Model grafické karty
NVIDIA RTX 5070 Ti
Operační systém
Windows 11 Home
Druh optické mechaniky
Bez optické mechaniky
Frekvence procesoru (GHz)
4.7
Kapacita paměti grafické karty (GB)
16
Maximální frekvence procesoru (GHz)
5
Obsazené/celkem sloty RAM
1/2
Počet jader
8
Počet Thunderbolt 5
0
Počet USB 2.0
4
Počet USB 3.0
0
Počet USB 3.1
0
Počet USB 3.2
4
Počet USB 3.2 Gen 1
0
Počet USB 3.2 Gen 2
0
Podpora AI
Ano
Provedení počítače
Midi-Tower
Rozhraní
3.5mm Jack
HDMI
USB-C 3.2
LAN (RJ-45)
USB 3.2
DisplayPort
USB 2.0
HDMI
USB-C 3.2
LAN (RJ-45)
USB 3.2
DisplayPort
USB 2.0
SSD Kapacita (GB)
2000
TDP
120
Typ paměti
DDR5
Typ sestavy
Herní
Velikost paměti RAM (GB)
32
Výbava PC
Vodní chlazení
BlueTooth
Wi-Fi
BlueTooth
Wi-Fi
Výkon CPU dle PassMark
39967
Výkon zdroje (W)
850
Model procesoru
AMD Ryzen 7 9800X3D
-
Bezpečný nákup a garantované doručení
-
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
-
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
-
100% bezpečný nákup
Portál provozuje výrobce LYNX -
Zákaznická podpora se o vás postará