Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Matný
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Popis GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27U, IPS, 3840 x 2160 4K UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Gigabyte G27U
Gigabyte G27U představuje novou generaci herních monitorů, která nedělá kompromisy mezi detaily a rychlostí. Díky špičkovému 4K UHD (3840 x 2160) rozlišení na 27 palcích nabízí neuvěřitelně jemný obraz, který oceníte jak v nejnovějších hrách, tak při práci s videem. Spolu s obnovovací frekvencí 160 Hz a certifikací HDMI 2.1 je tento monitor připraven na budoucnost hraní na PC i nejnovějších konzolích, přičemž zajišťuje maximální plynulost a ostrost v každé scéně.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 3840x2160 UHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3 / 122% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 160Hz (UHD) / 320Hz (FHD) |
| Spotřeba | 23,08 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR400 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,96 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Parametry a specifikace
Produktový kód
G27U
Záruka
36 Měsíc(ů)
Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Matný
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Barevná hloubka (bit)
10
Doba odezvy (ms)
1
DP počet
1
DP verze
1.4
HDMI počet
2
HDMI verze
2.1
Hmotnost (kg)
6.96
Jas (cd/m2)
350
Kontrast1
1000
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
160
Rozhraní
DisplayPort
USB 2.0
USB 2.0
Rozhraní vstup
HDMI
DP
DP
Rozhraní výstup
3,5 mm Jack
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Standardní záruka (roky)
3
USB počet
1
USB umístění
Vzadu
USB verze
2.0
VESA rozměry
100x100
Vlastnost
Rovný
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
G-Sync
Pivot
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
FreeSync
G-Sync
-
Bezpečný nákup a garantované doručení
-
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
-
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
-
100% bezpečný nákup
Portál provozuje výrobce LYNX -
Zákaznická podpora se o vás postará