Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Antireflexní, Lesklý
Typ panelu
OLED
Úhlopříčka displeje (")
27
Popis GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q28GR, OLED, 2560 x 1440 QHD, 280Hz, 1.5M:1, 335cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Gigabyte MO27Q28GR
Gigabyte MO27Q28GR představuje absolutní špičku v kategorii 27" herních monitorů. Díky revolučnímu OLED panelu s rozlišením QHD (2560 x 1440) přináší nekonečný kontrast, dokonalou černou a neuvěřitelně živé barvy s 10bitovou hloubkou. Pro kompetitivní hráče nabízí nekompromisní rychlost v podobě 240Hz obnovovací frekvence a téměř okamžité odezvy 0,03 ms (GTG). Díky integrovanému KVM switchi a všestrannému stojanu s funkcí Pivot je tento monitor nejen herním monstrem, ale i výkonným nástrojem pro profesionální tvůrce obsahu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99,5% DCI-P3 / 84% sRGB |
| Jas | 335 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1500 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 280Hz |
| Spotřeba | 35 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB-C 2x USB 3.2. (výstup) 1x USB 3.2 (vstup) 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker - Free Low Blue Light KVM přepínač Reproduktory 2x5W |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 604,4 x 526,5 x 187,5 mm |
| Váha | 6 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
HDMI kabel
USB kabel
Parametry a specifikace
Produktový kód
MO27Q28GR
Záruka
36 Měsíc(ů)
Formát obrazovky
16:9
Použití
Herní
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Lesklý
Lesklý
Typ panelu
OLED
Úhlopříčka displeje (")
27
Barevná hloubka (bit)
10
C počet
1
Doba odezvy (ms)
0.03
DP počet
1
DP verze
1.4
HDMI počet
2
HDMI verze
2.1
Hmotnost (kg)
6
Jas (cd/m2)
335
Kontrast1
1500000
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
280
Rozhraní
DisplayPort
USB 3.2
USB 3.2
Rozhraní vstup
HDMI
DP
DP
Rozhraní výstup
3,5 mm Jack
Rozlišení displeje
2560x1440
Standardní záruka (roky)
3
USB počet
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
VESA rozměry
100x100
Vlastnost
Rovný
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
KVM
FreeSync
G-Sync
Pivot
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Reproduktory
Výškově stavitelný
Redukce modrého světla
HDR
KVM
FreeSync
G-Sync
-
Bezpečný nákup a garantované doručení
-
Produkty skladem, běžně dodáme druhý pracovní den
-
Možnost vrácení do 14 dnů ZDARMA
-
100% bezpečný nákup
Portál provozuje výrobce LYNX -
Zákaznická podpora se o vás postará